תיאום הורי

"יש משהו מן השחרור ומשהו מן העינוי בכל פרידה מכל אדם" (ססיל דה לואיס)

 

נפרדתם ועדיין בקונפליקט גבוה?
מתקשים ליישם את החלטות בית המשפט?
הילדים מעורבים בקונפליקט?

כנראה שאתם צריכים מתאמת הורית.

מהו תיאום הורי?

תיאום הורי הינו תהליך התערבות המתנהל במהלך או לאחר הגירושין. מטרתו לעזור להורים, הנמצאים בקונפליקט גבוה, לשתף פעולה בפתרון בעיות הקשורות לילדים וביישום החלטות בית משפט. מטרתו להגן על הילדים מהקונפליקט הזוגי ולמנוע נזקים בלתי הפיכים.

התיאום ההורי מתאים לאותם הורים, שגם לאחר קבלת החלטות שיפוטיות בעניין הילדים, עדיין ממשיכים במאבק ומתקשים ליישם את ההחלטות שנקבעו. ההתערבות נעשית על פי החלטת בית המשפט או בהסכמה של ההורים.
תיאום הורים הינו תהליך התערבות ממוקד ותחום בזמן.

 

איך אני יכולה לסייע לכם?

בתהליך התיאום ההורי אני עוזרת לכם בתקשורת ביניכם, בתיאומים היומיומיים או בנושאים שבמחלוקת. לדוגמה – אתם רוצים לעשות שינוי בהסדרי שהייה עקב אירוע, כאשר להורה השני יש התנגדות או התניה, או אתם מתווכחים לאיזה חוג ילך הילד וכד'. בתהליך התיאום אני מאפשרת שיחה ממוקדת לגבי נושאים הקשורים בילדים מבלי להיכנס לכעסים ולנושאים לא רלבנטיים. אני עושה מאמץ גדול להחליף את שפת המאבק לשפה של שיתוף פעולה. המוקד בעבודתי איתכם, הוא הבנת צרכי הילדים, "הוצאתם" מהוויכוח והגעה להסכמות לטובתם.

עברתי הכשרה מיוחדת לעבוד על פי מודל התיאום ההורי. אני בעלת ניסיון בהתמודדות עם זוגות במשבר, ועם יכולת להתמודד עם זוגות בקונפליקט גבוה. מיומנויות הגישור והטיפול שצברתי,הינן ערך מוסף לתהליך.

Sad son covering ears while parents having quarrel at therapy se

להתיעצות ראשונית מלאו פרטים או דברו איתי

דילוג לתוכן